Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 15 Apr
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Tue 20 Apr
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Thu 22 Apr
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
Thu 22 Apr
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
Tue 27 Apr
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Klubbdommerkurs
Krister Jensen
Thu 29 Apr
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
Wed 5 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Sat 8 May
kl 08:00 - 18:00
Jentedagen fotball
Morten Takman
Sat 8 May
kl 08:00 - 18:00
Jentedagen fotball
Morten Takman
Mon 10 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
Monica Stensgård
Tue 11 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
Wed 19 May
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Tue 25 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Fri 4 Jun
kl 17:30 - 17:00
bryllupsdag
Tonny Bakke
Sun 6 Jun
kl 08:00 - 20:00
7-års serien fotball
Morten Takman
Sun 6 Jun
kl 08:00 - 20:00
7-års serien fotball
Morten Takman
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Tue 22 Jun
kl 17:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Tue 22 Jun
kl 17:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Wed 23 Jun
kl 09:00 - 15:00
Fotballskolen
Morten Takman
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Thu 24 Jun
kl 09:00 - 15:00
Fotballskolen
Morten Takman
Fri 25 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Fri 25 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
Fri 25 Jun
kl 09:00 - 15:00
Fotballskolen
Morten Takman
Sat 26 Jun
kl 08:00 - 17:00
Fotballskolen
Morten Takman
Sat 26 Jun
kl 08:00 - 17:00
Fotballskolen
Morten Takman
Sat 26 Jun
kl 09:00 - 15:00
Fotballskolen
Morten Takman
Sat 14 Aug
kl 10:30 - 23:30
konfirmasjon
Jørgen Jansson
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Fri 27 Aug
kl 07:00 - 20:30
SIF Cup
Morten Takman
Fri 27 Aug
kl 07:00 - 20:30
SIF Cup
Morten Takman
Fri 27 Aug
kl 07:00 - 20:30
SIF Cup
Morten Takman
Sat 4 Sep
kl 12:00 - 23:00
Konfirmasjon
Anne - Merete Huse
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
Sat 25 Sep
kl 08:00 - 19:00
Intersportrunde Håndball
Monica Stensgård
Fri 1 Oct
kl 17:00 - 14:00
Bryllup
Bent Kleven
Tue 5 Oct
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Fri 15 Oct
kl 17:00 - 23:00
konfirmasjon
Rune Nygård
Sat 23 Oct
kl 08:00 - 19:00
Intersportrunde Håndball
Monica Stensgård
Tue 16 Nov
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Sat 20 Nov
kl 09:00 - 19:00
Loppetassen
Monica Stensgård
Sat 27 Nov
kl 08:00 - 19:00
Intersportrunde Håndball
Monica Stensgård
Tue 7 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Wed 8 Dec
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Tue 14 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
Sat 15 Jan 2022
kl 08:00 - 19:00
Loppetassen
Monica Stensgård
Sat 22 Jan 2022
kl 08:00 - 19:00
Intersportrunde Håndball
Monica Stensgård
Tue 25 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Sat 12 Feb 2022
kl 08:00 - 19:00
Loppetassen
Monica Stensgård
Sat 5 Mar 2022
kl 08:00 - 19:00
Intersportrunde Håndball
Monica Stensgård
Tue 8 Mar 2022
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Sat 19 Mar 2022
kl 08:00 - 19:00
Loppetassen
Loppetassen
Tue 29 Mar 2022
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte SIF
Tonja M. Orderud
Sat 2 Apr 2022
kl 08:00 - 19:00
Intersportrunde Håndball
Monica Stensgård
Sat 7 May 2022
kl 12:00 - 18:30
konfirmasjon
Linda Larsson
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 17:30 - 21:00
Årsmøte Bingsfoss Sykkelklubb
Elisabeth Marki
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Styremøte Håndballgruppa
Monica Stensgård
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte SIF
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 16 Mar
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Bingsfoss Båtforening
Gisle Rangnes
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 19:00 - 20:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 17:30 - 21:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 18:30 - 20:00
Oppstart møte vedr SIF Cup
Morten Takman
  Les mer  
Sun 7 Feb
kl 11:30 - 13:00
Trenermøte G2010
Roy Mathiesen
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 19:00 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Styremøte Håndballgruppa
Silje Feby
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:00 - 21:00
Møte A-lag Herrer Fotball
Morten Takman
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Sat 16 Jan
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 16:00 - 14:00
Fotball
Morten Takman
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 17:30 - 19:00
Trenermøte J2005
Elisabeth Teinung
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 11:00 - 16:00
Møte Lillestrøm Kommune
Bjørg Andal
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Morten Takman
  Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 17:00 - 20:00
Styremøte Frivilligsentralen
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 19:30
Møte fyrverkeri
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 19:30 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:00 - 22:00
konfirmasjon
Bettina Caroline Forsberg
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
konfirmasjon
Bettina Caroline Forsberg
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 09:00 - 20:00
Minirunde 3
Marlin Stub
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
Morten Takman
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
Morten Takman
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 09:00 - 19:00
Loppetassen
Marlin Stub
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
Morten Takman
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Styremøte + Årsmøte Frivilligsentralen
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
Morten Takman
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
Morten Takman
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:30 - 20:00
Møte A-lag Herrer Fotball
Kenneth Wold
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
Morten Takman
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Budsjettmøte buegruppa
Morten Larsen
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 19:30 - 21:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Møte QR-koder
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Møte fotball
Morten Takman
  Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 17:30 - 19:30
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Julelodd
Morten Takman
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 16:30 - 20:00
Møter julelodd
Morten Takman
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 11:00 - 16:00
Møte Lillestrøm Kommune
Bjørg Andal
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:00 - 21:00
Budsjettmøte fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte J10 Håndball
Trond Petter Eide
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:00 - 23:00
Møte fotball
Morten Takman
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
Morten Larsen
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 08:30 - 19:00
Aktivitetslederkurs for bueskyttergruppa
Morten Larsen
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:30 - 20:00
Trenermøte håndball
Marlin Stub
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 10:00 - 12:00
Yoga
Vigdis Pettersen
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:30 - 20:00
Budsjettmøte fotballgruppa
Jan Ronald Helander
  Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 10:00 - 21:00
Barnedåp
Asbjørn Skarpsno
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 17:00 - 23:00
Sosialt J15
Jan Ronald Helander
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 14:30 - 18:00
Klubbesøk A-lisens
Kenneth Wold
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline