Møterom Naffen (Styrerommet)

Møterom Naffen (Styrerommet)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Evalueringsmøte SummerCamp
Tonja M. Orderud
Wed 22 Sep
kl 19:30 - 21:00
Foreldremøte G14
Helge Brodtkorb
Thu 23 Sep
kl 20:00 - 21:30
Møte ballskole
Monica Stensgård
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Tue 16 Nov
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Wed 8 Dec
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
Tue 14 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
Tue 25 Jan 2022
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
Mon 20 Jun 2022
kl 08:00 - 18:00
Fotballskolen
Morten Takman
Fri 26 Aug 2022
kl 16:00 - 23:00
SIF Cup
Morten Takman
Sat 27 Aug 2022
kl 08:00 - 19:00
SIF Cup
Morten Takman
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 14 Sep
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
Monica Stensgård
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 19:00 - 21:00
Møte ballskole
Monica Stensgård
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 21:00
Sameiet Nordgardsveien 2 - 26
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 20:00 - 22:00
Styremøte Svømmegruppa
Rune Nygaard
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 17:30 - 21:30
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 07:00 - 20:30
SIF Cup
Morten Takman
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
Monica Stensgård
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:00 - 20:00
Møte vedr SIF Cup
Morten Takman
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 17:00 - 21:00
Møte fotball
Morten Takman
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 21:00
Møte Buegruppa
Morten Larsen
  Les mer  
Sun 1 Aug
kl 19:00 - 21:00
Trenermøte G2010
Roy Mathisen
  Les mer  
Sat 26 Jun
kl 08:00 - 17:00
Fotballskolen
Morten Takman
  Les mer  
Fri 25 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:00 - 22:00
Fotballskolen
Morten Takman
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
Klubbdommerkurs
Krister Jensen
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
Monica Stensgård
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 20:00
Møte vedr sommerskolen
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Sun 6 Jun
kl 08:00 - 20:00
7-års serien fotball
Morten Takman
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
Morten Takman
  Les mer  
Sat 8 May
kl 08:00 - 18:00
Jentedagen fotball
Morten Takman
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
Morten Takman
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Styremøte Håndballgruppa
Monica Stensgård
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline