Møterom Naffen (Styrerommet)

Møterom Naffen (Styrerommet)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 1 Mar
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Bingsfoss Båtforening
  Gisle Rangnes
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Tue 9 Mar
kl 17:30 - 22:00
Lagsmøter fotballgruppa
  Morten Takman
Wed 24 Mar
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Sat 8 May
kl 08:00 - 18:00
Jentedagen fotball
  Morten Takman
Tue 11 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
  Morten Takman
Wed 19 May
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Sun 6 Jun
kl 08:00 - 20:00
7-års serien fotball
  Morten Takman
Tue 22 Jun
kl 17:00 - 22:00
Fotballskolen
  Morten Takman
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
  Morten Takman
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
  Morten Takman
Fri 25 Jun
kl 08:00 - 22:00
Fotballskolen
  Morten Takman
Sat 26 Jun
kl 08:00 - 17:00
Fotballskolen
  Morten Takman
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Fri 27 Aug
kl 07:00 - 20:30
SIF Cup
  Morten Takman
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
  Morten Takman
Wed 13 Oct
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Wed 8 Dec
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Tue 14 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
  Morten Takman
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 16 Feb
kl 17:30 - 21:00
Styremøte Buegruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sun 7 Feb
kl 11:30 - 13:00
Trenermøte G2010
$item.username   Roy Mathiesen
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 18:00 - 22:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Sat 16 Jan
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Sat 9 Jan
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 17:00 - 20:00
Styremøte Frivilligsentralen
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Buegruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:30 - 21:30
Møter fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
Budsjettmøte buegruppa
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Møte QR-koder
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Møte fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 31 Oct 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Julelodd
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 16:30 - 20:00
Møter julelodd
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:00 - 21:00
Budsjettmøte fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Foreldremøte J10 Håndball
$item.username   Trond Petter Eide
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:00 - 23:00
Møte fotball
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 12:30 - 16:00
Nybegynnerkurs Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:30 - 20:00
Budsjettmøte fotballgruppa
$item.username   Jan Ronald Helander
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 14:30 - 18:00
Klubbesøk A-lisens
$item.username   Kenneth Wold
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:00 - 20:00
Møte vedr Temaplanen
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 8 Oct 2020
kl 17:00 - 19:30
Styremøte Frivilligsentralen
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 17:30 - 22:00
Styremøtte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 15:00 - 18:00
Møte revisor
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 17:00 - 21:00
Møte vedr fyrverkeri
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 17:00 - 21:00
Ulike fotballmøter
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:00 - 18:30
Møte kolleksjon
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 7 Sep 2020
kl 17:00 - 18:30
Møte Buegruppa
$item.username   Morten SIgvartsen
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 18:00 - 21:00
Foreldremøte Innebandy
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 16:00 - 18:00
Oppstartsmøte kiosk
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline