Møterom Naffen (Styrerommet)

Møterom Naffen (Styrerommet)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 21:00
Møte vedr fyrverkeri
  Morten Larsen
Tue 6 Oct
kl 15:00 - 18:00
Møte revisor
  Tonja M. Orderud
Wed 7 Oct
kl 17:30 - 22:00
Styremøtte Fotballgruppa
  Morten Takman
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 19:30
Styremøte Frivilligsentralen
  Tonja M. Orderud
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Tue 10 Nov
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Thu 12 Nov
kl 17:00 - 20:00
Styremøte Frivilligsentralen
  Tonja M. Orderud
Tue 17 Nov
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Buegruppa
  Morten Takman
Wed 2 Dec
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
  Morten Takman
Tue 8 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
  Tonja M. Orderud
Thu 10 Dec
kl 17:00 - 20:00
Styremøte Frivilligsentralen
  Tonja M. Orderud
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
Ulike fotballmøter
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
Møte kolleksjon
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:00 - 18:30
Møte Buegruppa
$item.username   Morten SIgvartsen
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 21:00
Foreldremøte Innebandy
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Innebandy
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:00 - 18:00
Oppstartsmøte kiosk
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Buegruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:00 - 22:00
Fotballmøter
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Hovedlaget
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 21:00
Møte A-lag Håndball Damer
$item.username   Kristin Grønlund
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
Spillermøte G13 Fotball
$item.username   Yvonne Andreassen
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
Møte valgkomiteen LIR
$item.username   Siri Revelsby
  Les mer  
Thu 18 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Håndballgruppa
$item.username   Marlin Stub
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Innebandy
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Wed 10 Jun
kl 17:00 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Buegruppa
Møterom Naffen (Styrerommet)  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:00 - 19:30
Møte markedsgruppa
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 14 May
kl 19:00 - 20:00
Møte Håndballgruppa
$item.username   Monica Stensgård
  Les mer  
Wed 6 May
kl 17:30 - 22:00
Styremøte Fotballgruppa
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 19:00 - 22:00
Styremøte Svømmegruppa
$item.username   Rune Nygaard
  Les mer  
Tue 31 Mar
kl 18:00 - 23:00
Styremøte Hovedlaget
Møterom Naffen (Styrerommet)  
  Les mer  
Tue 24 Mar
kl 18:00 - 20:30
Katrines Time
$item.username   Jan Ronald Helander
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline