Storsal og salongen (kun helg)

Storsal og salongen (kun helg)

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 17:00
Trenerkurs Del 2
  Morten Takman
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 21:00
Styremøte Buegruppa
  Morten Larsen
Sat 26 Sep
kl 12:00 - 18:00
bryllupsdag
  Arnfinn H Grønberg
Sat 3 Oct
kl 10:00 - 12:00
Barnedåp
  Tanja Tapio Hedlund
Sun 4 Oct
kl 12:00 - 21:00
Barnedåp
  Tanja Tapio Hedlund
Mon 5 Oct
kl 17:00 - 21:00
Oppstartsmøte Innebandy 6-8 år
  Morten Larsen
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 3
  Morten Takman
Tue 6 Oct
kl 19:00 - 21:00
Foreldremøte G2007
  Yvonne Andreassen
Wed 7 Oct
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 3
  Morten Takman
Thu 8 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 3
  Morten Takman
Fri 9 Oct
kl 17:30 - 17:30
Bursdag
  Norunn Øien Hølmo
Thu 15 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Sat 17 Oct
kl 10:00 - 21:00
Barnedåp
  Asbjørn Skarpsno
Thu 22 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Sat 24 Oct
kl 08:30 - 19:00
Aktivitetslederkurs for bueskyttergruppa
  Morten Larsen
Thu 29 Oct
kl 10:00 - 12:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Fri 30 Oct
kl 17:30 - 19:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 17:00
Trenerkurs Del 4
  Morten Takman
Sun 1 Nov
kl 09:00 - 17:00
Trenerkurs Del 4
  Morten Takman
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Thu 5 Nov
kl 10:00 - 12:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 10 Nov
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 17 Nov
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Thu 19 Nov
kl 10:00 - 12:00
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 24 Nov
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 1 Dec
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 8 Dec
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Tue 15 Dec
kl 19:30 - 21:30
Yoga
  Vigdis Pettersen
Fri 7 May 2021
kl 16:30 - 22:00
konfirmasjon
  Monica Stensgård
Fri 14 May 2021
kl 18:30 - 20:30
konfirmasjon
  Paal Berg
Sat 4 Sep 2021
kl 12:00 - 23:00
Konfirmasjon
  Anne - Merete Huse
Sat 7 May 2022
kl 12:00 - 18:30
konfirmasjon
  Linda Larsson
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 17:00
Trenerkurs Del 2
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 2
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:30 - 19:00
Foreldremøte G10 Håndball
$item.username   Gro-Elin Vike
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 22:00
Trenerkurs Del 2
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 19:00 - 02:00
Hendafest
$item.username   Ferhat Can
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:30 - 23:00
Medlemsmøte Bue
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 21:00
Ekstraordinært årsmøte
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 09:00 - 12:00
Møte
$item.username   Johs Granås
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 08:30 - 20:30
konfirmasjon
$item.username   Carina Engelien
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:00 - 02:00
konfirmasjon
$item.username   Carina Engelien
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:00 - 19:00
Møte PEM Utvikling
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:00 - 22:00
Yoga
$item.username   Vigdis Pettersen
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 14:00 - 22:00
Barnedåp
$item.username   Tanja Tapio Hedlund
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:00 - 20:00
Instruktørmøte Svømming
$item.username   Rune Nygaard
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 20:00
Instruktørmøte Svømming
$item.username   Rune Nygaard
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:30 - 18:00
Trenermøte G2007
$item.username   Yvonne Andreassen
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 16:00 - 23:45
Bursdag
$item.username   Rima Abdallkader
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:00 - 19:00
Foreldremøte G8 Fotball
$item.username   Rune Kveen
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:00 - 22:00
Møte Lillestrøm Idrettsråd
$item.username   Bengt Haugnes
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 18:00 - 20:00
Møte fotball
$item.username   Kristoffer Larsen
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 15:30 - 16:30
treningsleir J 13
$item.username   Espen Bråthen
  Les mer  
Sat 1 Aug
kl 10:00 - 20:00
Barnedåp
$item.username   Kenneth Engebretsen
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 16:30 - 21:00
generalforsamling Baldervegen borettslag
$item.username   Kent Edvard Aarstad
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 10:00 - 17:00
Bursdag
$item.username   Janne Madshus
  Les mer  
Wed 17 Jun
kl 17:30 - 21:00
Oppstartsmøte 5-åringer
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 19:00 - 21:00
Møte
$item.username   Monica Stensgård
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 18:00 - 21:00
Styremøte håndballgrppa
$item.username   Monica Stensgård
  Les mer  
Tue 26 May
kl 17:00 - 21:00
Årsmøte
$item.username   Tonja M. Orderud
  Les mer  
Thu 14 May
kl 18:00 - 19:00
Møte vedr fyrverkeri
$item.username   Morten Larsen
  Les mer  
Sun 10 May
kl 07:30 - 09:30
konfirmasjon
$item.username   Linda Larsson
  Les mer  
Sat 25 Apr
kl 08:00 - 14:00
Sammenkomst
$item.username   Jostein Mjønerud
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 18:00 - 21:00
Oppstartsmøte 5-åringer
$item.username   Jan Ronald Helander
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 18:00 - 20:30
Katrines Time
$item.username   Jan Ronald Helander
  Les mer  
Sat 18 Apr
kl 12:00 - 17:00
kick off fotball jenter 2009
$item.username   Christer Jensen
  Les mer  
Thu 2 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trener Lagledermøte Håndballgruppa
$item.username   Monica Stensgård
  Les mer  
Tue 24 Mar
kl 17:00 - 22:00
Årsmøte
Storsalen  
  Les mer  
Sat 21 Mar
kl 09:00 - 17:00
Fotball C-kurs Del 2
$item.username   Morten Takman
  Les mer  
Fri 20 Mar
kl 17:30 - 22:00
osialt samvær med OL kvalik kamp, jenter 11 håndball
$item.username   Hilde Hansen
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline